Gry

5 najlepszych gier na PlayStation 3

5 najlepszych gier na PlayStation 3

Choć PlayStation 3 przez wielu jest uważane za dawno wymarłą konsolę, wciąż można ją kupić (jedynie na rynku wtórnym) i doskonale się bawić przy wielu znakomitych tytułach. Co jednak ograć najpierw i jakie są najlepsze gry na PS3, w które wprost musimy zagrać posiadając ten sprzęt? Zapraszamy do przejrzenia naszej listy!

Najlepsze gry na PS3 – TOP 5

  1. God of War III – kontynuacja przygód Kratosa, z wieloma nawiązaniami do mitologii greckiej i wspaniałą, przesyconą brutalnością akcją w najlepszej jakości i polskiej wersji językowej.
  2. Gran Turismo 6 – najlepsze wyścigi torowe na PlayStation 3. Mnóstwo aut do wyboru, olbrzymi realizm oraz pełne wsparcie dla kierownicy, która wzmaga uczucie prawdziwego bycia za kółkiem auta.
  3. Podróż: Edycja kolekcjonerska – abstrakcyjna podróż dla osób, które poszukują głębi w grach wideo.
  4. Rayman Legends – wspaniała platformówka dla jednej lub kilku osób, kontynuacja znakomitej serii, przez wielu nazywanej “głównym rywalem Mario”. Biegniemy w lewo i w prawo, pokonując przeciwników i zwiedzając rozległe poziomy.
  5. InFamous 2 – typowa gra akcji, w której przejmujemy kontrolę nad wyposażonym w supermoce mężczyzną, który stara się odnaleźć swoje miejsce w brutalnym świecie.

Czy poza nimi jest jeszcze w co grać?

Naturalnie rzecz biorąc rozważając zakup konsoli PlayStation 3 należy mieć na uwadze, że wyżej wymienione najlepsze gry na PS3 nie są wszystkim, co owy sprzęt ma w zanadrzu. Gier na niego jest całe mnóstwo i tylko od naszego gustu zależy to, która z nich okaże się dla nas dobra.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *