VIDEO

Gdzie najlepiej oglądać serial „Ślepnąc od świateł”?

Gdzie najlepiej oglądać serial „Ślepnąc od świateł”?

„Ślepnąc od świateł” to nowy polski serial, który z pewnością spodoba się fanom tematyki kryminalnej. Dostępny jest w legalnej telewizji internetowej, gdzie oglądać?

Dostęp do seriali kryminalnych dzięki telewizji internetowej

W obecnych czasach praktycznie każdy ma stały dostęp do sieci internetowej oraz takich urządzeń jak smartfon, laptop czy tablet. To wystarczy, aby móc oglądać interesujące nas filmy i seriale bez zbędnych ograniczeń oraz na własnych zasadach, które odpowiadają naszym indywidualnym potrzebom. „Ślepnąc od świateł” to serial, który również dostępny jest w pełni legalnej telewizji internetowej. Jedną z platform, z której usług możemy korzystać, jest platforma Ipla. Daje nam na możliwość oglądania ciekawych produkcji o każdej porze dnia i nocy, to my wybieramy pasujący nam czas i miejsce seansu.

„Ślepnąc od świateł” – popularny polski serial

„Ślepnąc od świateł” to produkcja, która powstała na podstawie bestsellerowej powieści Jakuba Żulczyka. Składa się z ośmiu odcinków, z których czas trwania każdego to około jedna godzina. Serial będzie więc idealnym pomysłem na spędzenie kilku wieczorów. Akcja serialu „Ślepnąc od świateł” dzieje się w obecnej rzeczywistości, głównie w Warszawie, mieście, w którym mieszka oraz pracuje główny bohater, Kuba Nitecki. Ośmioodcinkowa produkcja cieszy się ogromną oraz wciąż rosnącą popularnością, zbiera pozytywne opinie za scenografię, muzykę oraz interesujące dialogi. Jeśli chcemy obejrzeć serial, warto skorzystać z możliwości oglądania online. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę frazę „Ślepnąc od świateł” odcinki, aby znaleźć ją w sieci internetowej. Decydując się na taką formę oglądania, pamiętajmy, aby korzystać z legalnej telewizji internetowej, aby móc cieszyć się z dobrej jakości produkcji oraz wspierać naszych ulubionych twórców.

O czym jest polski serial „Ślepnąc od świateł”?

„Ślepnąc od świateł” to historia jednego z warszawskich handlarzy narkotykami, dokładnie Kuby Niteckiego. Bohater wdaje się być osobą zamkniętą w sobie, tajemniczą, jednak taką, która samodzielnie radzi sobie z własnymi problemami. Jest znanym warszawskim dilerem, posiadającym wiele kontaktów u wpływowych ludzi, z którymi znajomość zawarł poprzez wykonywany przez siebie zawód. Główny bohater serialu „Ślepnąc od świateł” wydaje się być jednak zmęczony otaczającą go rzeczywistością, postanawia udać się na wakacje, aby odpocząć od codziennych problemów. Sprawy jednak zaczynają się komplikować, głównie za sprawą wyjścia na wolność jednego z przedstawicieli grup przestępczych. Kuba Nitecki musi uporać się z problemami, których zbagatelizowanie może ponieść na sobą fatalne konsekwencje.

„Ślepnąc od świateł” – czy warto oglądać serial?

Serial „Ślepnąc od świateł” warto zobaczyć, ponieważ porusza wiele istotnych spraw związanych z dzisiejszym światem oraz jego problemami. Jest wciągający, a z każdą minutą interesuje oraz porywa widza coraz bardziej. Obsada aktorska również warta jest większej uwagi. W serialu „Ślepnąc od świateł” wystąpili między innymi tacy aktorzy jak Robert Więckiewicz, Jan Frycz czy Janusz Chabior. W głównej roli zadebiutował Kamil Nożyński, który świetnie sprawdził się w roli Kuby Niteckiego.