VIDEO

Listy do M. 4 – obejrzyj najnowszą część serii online

Listy do M. 4 – obejrzyj najnowszą część serii online

“Listy do M.” to uwielbiana przez polskich widzów seria komedii romantycznych, przedstawiająca losy bardzo różnych bohaterów na przestrzeni kilku dni w okresie Bożego Narodzenia. Pierwszy film był ogromnym sukcesem, dzięki temu, iż był po prostu zabawny, ale jednocześnie wzruszający. Podobnie jest w przypadku filmu “Listy do M. 4”, który w jakimś sensie wraca do korzeni pokazując nam ciekawe historie, w dużej mierze odzwierciedlają nasze własne, codzienne bolączki i dylematy. Domowy seans “Listów do M. 4” to zatem świetny pomysł, jeśli szukamy dobrej rozrywki.

“Listy do M. 4” – ciekawa opowieść o współczesnym świecie

Rok 2020 nas nie rozpieszczał! Pandemia sprawiła, że wiele z naszych planów legło w gruzach i tak samo było w przypadku premiery kinowej najnowszej części “Listów do M.”. Miała się ona odbyć w listopadzie 2020 roku, ale z powodu obostrzeń i zamknięcia kin wydarzenie to musiało zostać odwołane. W efekcie twórcy filmy “Listy do M. 4” zdecydowali się na wypuszczenie go do sieci, tak by każdy widz mógł bezpiecznie obejrzeć ten wyczekiwany przez wszystkich obraz. A ogląda się go naprawdę przyjemnie! Patrick Yoka wykonał świetną robotę oddając w ręce widza zabawną i wzruszającą komedię, która zmusza nas również do zastanowienia się nad tym, w jakiej rzeczywistości przyszło nam żyć. Być może film ten zmobilizuje nas też do wprowadzenia jakichś zmian w naszej własnej codziennej rzeczywistości.

“Listy do M. 4” to przede wszystkim doskonale znane nam postacie, takie jak Wojtek i Agata, Karina i Szczepan, czy Karolina oraz Gibon. Wśród głównych bohaterów nie może też zabraknąć naszego ulubionego Melchiora, który nie umie przestać pakować się w tarapaty. W końcu możemy też lepiej poznać redaktor Rudolf, której postać została w czwartej części rozwinięta. Wśród nowych bohaterów zobaczymy z kolei szefową Mela Dagmarę, eks męża Agaty Arka, który zjawia się ponownie w jej życiu w najmniej odpowiednim momencie oraz policjantkę Monikę, która może popsuć związek Gibona i Karoliny.

“Listy do M. 4” – zobacz czwartą część serii w TV internetowej

“Listy do M. 4” to przede wszystkim film, który po prostu przyjemnie się ogląda. Jest to zatem miła rozrywka, której możemy się oddać w zaciszu domowym dzięki telewizji internetowej. Z pewnością niejednokrotnie będziemy się śmiali, kilka razy uronimy łzę, ale też z zaskoczeniem zauważyłem, jak świetnie obraz ten oddaje polskie realia i naszą mentalność. Całość można zatem określić jako naprawdę mądrą komedię romantyczną, z której możemy wynieść wiele dobrego, jeśli tylko będziemy chcieli.

Za sukces filmu “Listy do M 4” odpowiadają też z pewnością świetni aktorzy. Zobaczymy w nim na przykład Agnieszkę Dygant i Piotr Adamczyka, Wojtka Malajkata i Izę Kunę, Magdalenę Różczkę i Borysa Szyca, czy Tomasza Karolaka i Danutę Stenkę. W czwartej części możemy też po raz pierwszy zobaczyć między innymi Magdalenę Boczarską, Cezarego Pazurę czy Eryka Lubosa. Dzięki nim film ogląda się z ogromną frajdą, dlatego warto włączyć telewizję internetową i po prostu się o tym przekonać.