VIDEO

“Włoskie wakacje” – film z Liamem Neesonem już w TV internetowej!

“Włoskie wakacje” – film z Liamem Neesonem już w TV internetowej!

“Włoskie wakacje” to film z 2020 roku, który miał swoją premierę na świecie właśnie w okresie wakacyjnym – 9 lipca. Rok 2020 uniemożliwił wiele wyjazdów na wakacje – tym milej jednak zatopić się w ciekawej historii, toczącej się w tak pięknym regionie jak Toskania. Jest to kraina leżąca w środkowej części Włoch – znana z przepastnych winnic i niewielkich, kameralnych miasteczek, gdzie życie płynie spokojnie. Właśnie takie niewielkie miasteczko stało się tłem dla opowieści o relacjach ojca i syna, pogoni za utraconą przeszłością oraz o motywacji do odmienienia swojego życia. We “Włoskich wakacjach” z pewnością zakocha się każdy, komu spodobał się film “Dobry rok” z Russelem Crowe czy “Pod słońcem Toskanii” z Diane Lane. Co warto wiedzieć o tym filmie? Gdzie można go obejrzeć?

“Włoskie wakacje” – o czym jest film?

Film “Włoskie wakacje” opowiada historię Roberta – malarza, który kiedyś odniósł sukces, ale po latach popadł w marazm i żyje przeszłością. Opowiada również o jego synu, Jacku, którego związek się rozpadł i który potrzebuje pieniędzy by wyjść na prostą. Wpada zatem na pomysł by sprzedać rodzinną, od dawna nieużytkowaną posiadłość w Toskanii, we Włoszech. Na miejsce udaje się z ojcem, choć panowie mają nienajlepsze relacje. Kiedy jednak okazuje się, że dom wymaga gruntownego remontu, bo inaczej jego sprzedaż będzie niemożliwa, muszą spędzić ze sobą więcej czasu niż pierwotnie zakładali. To czas, który spożytkują nie tylko na odnawianiu domu czy zawieraniu nowych znajomości z sąsiadami, lecz także na cieszeniu się włoskimi krajobrazami, a przede wszystkim na rozmyślaniu nad przeszłością oraz przyszłością. Będzie to dobrze spożytkowany czas, a widzowie będą mogli z przyjemnością śledzić kolejne wydarzenia. “Włoskie wakacje” to komediodramat – produkcja wyreżyserowana przez Jamesa D’Arcy, znanego brytyjskiego aktora. W roli Roberta wystąpił Liam Neeson, a Jacka zagrał Micheál Richardson – co ciekawe, mężczyźni rzeczywiście są spokrewnieni, a Micheál Richardson jest synem Liama Neesona. Świetnie zatem odnaleźli się w swoich rolach. Produkcja wyróżnia się doskonałym ukazaniem wzajemnych relacji ojca i syna, przemian jakim te relacje podlegają, a także pięknymi widokami, które powodują, że widz ma ochotę natychmiast wyjechać do Włoch. Gdzie można obejrzeć ten film?

“Włoskie wakacje” – gdzie znaleźć film?

W tej chwili chętnie wybieramy kina jako miejsce oglądania filmów, ale znacznie chętniej i znacznie częściej korzystamy z komputerów czy smartfonów i internetu. Osoby zainteresowane “Włoskimi wakacjami” na pewno ucieszą się z informacji, że film jest dostępny w legalnej telewizji internetowej. Jego emisja sprawia, że można obejrzeć obraz bez wychodzenia z domu, w dowolnej chwili. To szansa by dobrze przyjrzeć się historii, a nawet obejrzeć ją więcej niż raz!